94

تعداد محصول

5

سال سابقه

درباره ما

اعتماد از شما، پک باما

پک باما به منظور تامین ملزومات مورد نیاز بسته بندی و اسباب کشی تاسیس گردیده و در نظر دارد نیازهای عموم مردم، شرکت های باربری و دیگر مشاغلی که نیاز به بسته بندی و یا حمل اثاثیه خود دارند را با قیمت رقابتی و کیفیت بالا رفع نماید.

ما در پک باما با اهدافی نو و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت اینترنتی نهادیم و تلاش می‌کنیم در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بمانیم. یکی از مهمترین اصول ما پیش بینی اولویت‌های مشتریان و فراتر رفتن از انتظارات آنها است.

پک باما از بدو شکل گیری خود بر آن است که ﺑـﺎ ﺑﻬـﺮه ﮔﯿـﺮی از ﺗـﻮان ﻋﻤﻠـﯽ و ﺗﺠﺮﺑـﻪ و دانش ضمن دستیابی به ﺷﻨﺎﺧﺖ صحیح از ﻧﯿﺎزﻫﺎی خریداران، با بهره گیری از روش‌های کارآمد ، محصولات با اصالت و ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺑﺎﻻ را در اﺧﺘﯿﺎر خریداران ﺧﻮد ﻗﺮار دﻫﺪ.

سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.

پک باما می‌کوشد با ارائه نقد و بررسی تخصصی محصولات و مقالات مفید، انتخاب را برای مشتریان راحت تر کرده و کمک کند تا مشتریان بهترین انتخاب را داشته باشند.

پک باما در نظر دارد در ادامه راه همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید بمنظور قدردانی از مشتریان وفادار در نظر بگیرد.

 

ارزش ها

جدا از شعار، ما متوجه و متمرکز بر مشتری هستیم، برای کارکنان و کار تیمی ارزش قائلیم ، به نوآوری بها می دهیم و خود را ملزم به بهبود مستمر در کار می دانیم و تاکید داریم اطلاعات و آگاهی ما در حوزه های کاری خود باید به روز باشد.

ماموریت

مهم ترین ماموریت‌های ما عبارت است از: آگاه کردن مشتریان قبل از خرید، ارائه با کیفیت ترین محصولات، رقابتی ترین قیمت‌ها و قابل اتکاترین خدمات پس از فروش به مشتریان و تحقق رضایتمندی مشتریان، ارتباط مستقیم با بهترین و قدیمی ترین تامین کنندگان ایرانی

صاحبان امتیاز پک باما :

آقای علی صبوری به شماره همراه ۰۹۱۲۶۷۱۵۷۲۷

آقای مهران محمدی نژاد به شماره همراه ۰۹۱۲۴۸۳۹۵۵۶

5000

خرید در سال

%98.4

رضایت از کالا

دسته بندی محصولات