94

تعداد محصول

5

سال سابقه

درباره ما

اعتماد از شما، پک باما

پک باما به منظور تامین ملزومات مورد نیاز بسته بندی و اسباب کشی تاسیس گردیده و در نظر دارد نیازهای عموم مردم، شرکت های باربری و دیگر مشاغلی که نیاز به بسته بندی و یا حمل اثاثیه خود دارند را با قیمت رقابتی و کیفیت بالا رفع نماید.

ما در پک باما با اهدافی نو و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت اینترنتی نهادیم و تلاش می‌کنیم در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بمانیم. یکی از مهمترین اصول ما پیش بینی اولویت‌های مشتریان و فراتر رفتن از انتظارات آنها است.

پک باما از بدو شکل گیری خود بر آن است که ﺑـﺎ ﺑﻬـﺮه ﮔﯿـﺮی از ﺗـﻮان ﻋﻤﻠـﯽ و ﺗﺠﺮﺑـﻪ و دانش ضمن دستیابی به ﺷﻨﺎﺧﺖ صحیح از ﻧﯿﺎزﻫﺎی خریداران، با بهره گیری از روش‌های کارآمد ، محصولات با اصالت و ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺑﺎﻻ را در اﺧﺘﯿﺎر خریداران ﺧﻮد ﻗﺮار دﻫﺪ.

سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.

پک باما می‌کوشد با ارائه نقد و بررسی تخصصی محصولات و مقالات مفید، انتخاب را برای مشتریان راحت تر کرده و کمک کند تا مشتریان بهترین انتخاب را داشته باشند.

پک باما در نظر دارد در ادامه راه همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید بمنظور قدردانی از مشتریان وفادار در نظر بگیرد.

 

ارزش ها

جدا از شعار، ما متوجه و متمرکز بر مشتری هستیم، برای کارکنان و کار تیمی ارزش قائلیم ، به نوآوری بها می دهیم و خود را ملزم به بهبود مستمر در کار می دانیم و تاکید داریم اطلاعات و آگاهی ما در حوزه های کاری خود باید به روز باشد.

ماموریت

مهم ترین ماموریت‌های ما عبارت است از: آگاه کردن مشتریان قبل از خرید، ارائه با کیفیت ترین محصولات، رقابتی ترین قیمت‌ها و قابل اتکاترین خدمات پس از فروش به مشتریان و تحقق رضایتمندی مشتریان، ارتباط مستقیم با بهترین و قدیمی ترین تامین کنندگان ایرانی

صاحبان امتیاز پک باما :

آقای علی صبوری به شماره همراه ۰۹۱۲۶۷۱۵۷۲۷

آقای مهران محمدی نژاد به شماره همراه ۰۹۱۲۴۸۳۹۵۵۶

5000

خرید در سال

%98.4

رضایت از کالا

دسته بندی محصولات

برای اولین بار، خدمات آزمایشی ارسال سفارشات فوری تا ساعت 10 شب!!
برای این منظور میتوانید در مرحله پایانی ثبت سفارش گزینه "پیک فوری شبانه" را انتخاب نمایید

✅  گزینه پیک فوری شبانه از ساعت 17 عصر تا 22 شب در قسمت روش ارسال (مرحله دوم ثبت سفارش) فعال می شود.