حمل جهیزیه عروس از بسته بندی تا چیدمان

حمل جهیزیه عروس

در کشور ایران مثل بسیاری از کشورهای دیگر از قدیم این رسم بوده است که جشن عروسی را خانواده  داماد با شکوه تمام برگزار می‌کنند. سفره عقد ایرانی دارای عناصر متعددی هست که هر یک نماد یک چیز می باشند و دراغلب شهرها و استان های مختلف متفاوت می شود.اما عروس است که باید جهیزیه ببرد میزان جهاز عروس در شهرها و استان های مختلف بنا بر سنت و آداب و رسوم آن منطقه متفاوت می باشد. بسته بندی جهیزیه عروس و انتقال آن به خانه مشترک زن و شوهر، که یکی از مهم ترین چالش های قبل و یا بعد از عروسی می باشد.

وسایل جهیزیه عروس نوع می باشد و سلامت آن ها برای  عروس و داماد که تازه به خانه جدید رفته بسیار اهمیت دارد که  سالم به دستشان برسد. انواع باربری ها وجود دارند که کار حمل جهیزیه عروس را انجام می دهد بسیاری از عروس های جوان علاوه بر جهیزیه تمایل دارند که سرفه عقدشان را هم با خود به خانه جدید ببرند.

جابجایی و حمل جهیزه ی عروس اهمیت زیادی دارد به ویژه اگر خانه ی آن ها دور باشد و یا زوج تازه ازدواج کرده بخواهند در شهر دیگری زندگی  کنند و بخواهند با شرکت های حمل بار  جهیزیه و لوازم زندگی خود را به شهر دیگری که در آن مستقر هستند ببرند. هنگام استفاده از خدمات بسته بندی اهمیت زیادی دارد که از کارتن های مناسب به بهترین شکل برای بسته بندی استفاده شود. بسیاری  از عروس ها دوست دارند وسایل خانه شان را خودشان با سلیقه خودشان بچینند.

با این وجود شرکت‌های حمل باربری تمامی مراحل بسته بندی و حمل جهیزیه عروس و چیدمان ان را انجام می‌دهند. بسیاری از نو عروس ها دوست دارند خودشان وسایل خودشان را با ذوق و شوق بچینند اما باز هم استفاده از شرکت های باربری معتبر باعث می شود خیالتان راحت باشد آسیبی به وسایل شما وارد نمی شود. وسایل شما بسته بندی شده و سالم به خانه جدید می رسد.

در ادامه مقاله در مورد نکاتی که برای حمل جهیزیه عروس و انتخاب شرکت باربری مناسب باید مورد توجه قرار بگیرد را بیان می کنیم.

حمل جهیزیه عروس

اهمیت حمل جهیزیه عروس

 درست است که تمام وسایل عروس برای چک کردن اولی از کارتن یک بار خارج می شود اما این وسایل همچنان نو محسوب می‌شوند و در حمل جهیزیه عروس باید دقت بالایی صورت بگیرد. در ظاهر شاید حمل کردن  وسایل منزل آسان باشد و اهمیت چندانی نداشته باشد ولی خراب شدن شکستگی وسایل عروس و داماد تا مدت ها باعث ناراحتی و کدورت خاطر عروس و داماد می شود.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که جابجایی وسایل معمولا در چند روز آخر اتفاق می‌افتد و تنش و گرفتاری شدیدی ممکن است در این چند روز بین اعضای خانواده به وجود بیاید پس بی احتیاطی برای تمام شدن سریع کارها ممکن است باعث بروز مشکل شود

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس متفاوت است و با علاقه زیادی آن را خریداری نموده اند باید به گونه‌ای بسته بندی شوند که در مسیر برای آنها هیچ مشکلی ایجاد نشود. کارتن  اسباب کشی بسته بندی جهیزیه ی عروس باید  در برابر شکستگی مقاوم باشد. شکستگی و خسارات به جهیزیه عروس می تواند باعث اختلاف بین خانواده‌ها و بهترین لحظات زندگی یک دختر و پسر جوان را دچار تنش و درگیری نماید

حمل وسایل سفره عقد

بسیاری از نو عروس ها تمایل  دارند و وسایل سفره عقد مثل آینه و شمعدان لباس و خرده ریز های مربوط به سفره ی عقد را با خود به منزل جدید ببرند تا به عنوان خاطره برای آنها باقی بماند. اگر مسافت بین انبار وسایل به خانه نوع عروس و داماد زیاد باشد دچار استرس زیادی می شوند پس از انتخاب یک باربری مطمئن می تواند خیال شما را از سالم بودن وسایل جمع کند.

اقدامات لازم برای حمل جهیزیه عروس

 • استفاده از استرچ‌فویل
 • نایلون حبابدار  و ضد ضربه برای بسته بندی محکم وسایل
 • استفاده از کارگرهای با تجربه و دلسوز برای حمل با دقت بار
 • استفاده از کارتن های اصلی خود به دلیل محکم بودن و جایگزین شدن درست
 • انتخاب باربری مطمئن برای بسته بندی و حمل
 • برای وسایلی که کارتن آنها خراب شده هست از کارتن‌های سالم ۵ لایه استفاده کنید.
 • استفاده از کارتون های رگال دار برای حمل کت شلوار و لباس عروس

حمل جهیزیه عروس

نکات مهم حمل جهیزیه را به خاطر داشته باشید

در روزهای پایانی قبل جشن عروسی استرس و دانش زیادی متوجه عروس و داماد از سه مانکن از کارهای ریزودرشت زیادی در فراموش می‌شوند و توصیه می شود که هم حتما از قبل با باربری هماهنگ کنید و اگر امکانش وجود دارد قبل از برگزاری مراسم عروسی و حتی قبل از انجام کارهای مراسم عروسی با کمک اعضای خانواده جهیزیه عروس به خانه مشترک آنها منتقل شود و چیدمان آنها صورت بگیرد تا عروس و داماد پس از برگزاری مراسم عروسی خود با خیال راحت در خانه مشترک خود ساکن شوند و استرس حمل بار و چیدمان جهیزیه را نداشته باشند.

انتخاب یک باربری درست می تواند ۷۰ درصد مشکلات که مربوط به حمل جهیزیه عروس وجود دارد را کاهش دهد. باربری که بهترین کیفیت را در حمل وسایل ارائه می دهد، امور مشتریان را گرامی داشته و به آن ها تضمین داده که از نیروهای با تجربه برای بسته بندی و حمل وسایل استفاده نمایند و وسایل را در زمان ما مقرر شده به مقصد برسانند.

چیدمان وسایل عروس

بسیاری از عروس ها آرزو دارند که خانه خود را با سلیقه خود بچینند و لذا ترجیح می دهند که از باربری تنها برای حمل بار استفاده کنند. اما شما می‌توانید برای جابجایی وسایل سنگین از شرکت های باربری نیز استفاده کنید فقط مکان وسایل را از  قبل مشخص نمایید تا در هنگام حمل بار به خانه ی جدید مکان آنها را به  شرکت های باربری بگویید تا وسایل شما را در جایی مورد نظر قرار دهند زیرا نصب و راه اندازی بسیاری از این وسایل به تخصص  و تجربه نیاز دارد که ممکن است خود شما نتواند این کار را انجام دهید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  18 + هفده =

  دسته بندی محصولات