روش ها و هزینه های ارسال

 

1- ارسال رایگان برای خریدهای بیشتر از ۱ میلیون تومان حتی در ایام تعطیل (مخصوص مناطق ۲۲ گانه شهر تهران)

این روش به صرفه ترین نوع ارسال است و مشتری پس از ثبت سفارش، طبق سه بازه زمانی ۹ الی ۱۳ ، ۱۳ الی ۱۷ و ۱۷ الی ۲۱ محصولات خریداری شده خود را تحویل خواهد گرفت. (حتی در ایام تعطیل!!)

توجه داشته باشید جهت تحویل رایگان در همان روز ثبت سفارش باید تا قبل از ساعت ۱۲ سفارش خود را ثبت نمایید، در غیر اینصورت یا باید ارسال فوری را انتخاب کرده یا زمان تحویل سفارش را برای فردای روز ثبت سفارش انتخاب نمایند.

2- ارسال عادی برای خریدهای کمتر از ۱ میلیون تومان حتی در ایام تعطیل (مخصوص مناطق ۲۲ گانه شهر تهران):

این روش به صرفه ترین نوع ارسال برای سفارش های کمتر از ۵۰۰ هزار تومان است و مشتری پس از ثبت سفارش، طبق سه بازه زمانی ۹ الی ۱۳ ، ۱۳ الی ۱۷ و ۱۷ الی ۲۱ محصولات خریداری شده خود را تحویل خواهد گرفت.(حتی در ایام تعطیل!!)

توجه داشته باشید هزینه حمل برای خریدهای کمتر از ۱ میلیون تومان فقط ۴۵۰۰۰ تومان می باشد و برای تحویل در همان روز ثبت سفارش باید تا قبل از ساعت ۱۲ سفارش خود را ثبت نمایید، در غیر اینصورت یا باید ارسال فوری را انتخاب کرده یا زمان تحویل سفارش را برای فردای روز ثبت سفارش انتخاب نمایند.

3- ارسال فوری حتی در ایام تعطیل (مختص استان تهران):

در صورتی که برای تحویل محصولات خریداری شده خود عجله دارید یا ساعت خاصی را مد نظر دارید این روش ارسال را انتخاب کنید، ما در کمترین زمان و با بهترین زمان بندی ممکن محصولات شما را به دست شما خواهیم رساند. هزینه حمل در روش ارسال فوری در زمان ثبت سفارش به صورت آنلاین و مطابق با هزینه پیک های اینترنتی محاسبه می شود و بستگی به منطقه مورد نظر دارد و زمان تحویل حداکثر دو ساعت پس از ثبت سفارش خواهد بود.

توجه داشته باشید ارسال فوری فروشگاه پک باما در بازه زمانی ۸ صبح الی ۱۷ غروب صورت می پذیرد و اگر در بازه زمانی غیر از بازه زمانی فوق ارسال فوری را انتخاب نمایید، محصولات شما فردای روز ثبت سفارش در سریع ترین زمان ممکن ارسال می شود.

نقطه قوت پک باما ارسال فوری است.

4- تحویل محلی درب انبار فروشگاه

مشتریان عزیزی که در نظر دارند شخصا اقدام به تحویل محصولات خریداری شده خود درب انبار نمایند فقط کافیست قبل از حرکت با یکی از شماره های داخل سایت تماس گرفته و جهت حضور در محل انبار هماهنگی های لازم را با کارشناسان ما انجام دهند.

 

شماره تماس جهت سفارش تلفنی و هماهنگی های ارسال:

09124839556

09126715727

02144300657

02144720884

 

پیک فوری

 

5 – ارسال مخصوص شهرستان ها توسط باربری (مخصوص محصولات حجیم):

ارسال رایگان از انبار تا باربری: مشتریانی که خرید بالای ۶۰۰ هزار تومان دارند هزینه ارسال محصولات خریداری شده آن ها از انبار فروشگاه تا محل باربری (واقع در خیابان شوش تهران) به صورت رایگان محاسبه شده و هزینه باربری از تهران تا شهرستان مقصد به صورت پس کرایه ثبت می شود.

زمان ارسال محصولات خریداری شده شما از انبار فروشگاه تا باربری ۲ الی ۳ روز و زمان ارسال محصولات خریداری شما از باربری تهران تا باربری شهرستان مقصد حدودا بین ۲ الی ۵ روز می باشد.

ارسال عادی از انبار تا باربری: مشتریانی که خرید کمتر از ۵۰۰ هزار تومان دارند هزینه ارسال محصولات خریداری شده آن ها از انبار فروشگاه تا محل باربری (واقع در خیابان شوش تهران) ۵۰ هزار تومان محاسبه شده و هزینه باربری از تهران تا شهرستان مقصد به صورت پس کرایه ثبت می شود.

زمان ارسال محصولات خریداری شده شما از انبار فروشگاه تا باربری ۲ الی ۳ روز و زمان ارسال محصولات خریداری شما از باربری تهران تا باربری شهرستان مقصد حدودا بین ۲ الی ۵ روز می باشد.

ارسال فوری از انبار تا باربری: مشتریانی که عجله دارند و نیاز به ارسال فوری محصولات خریداری شده خود از انبار فروشگاه تا باربری دارند هزینه ارسال محصولات خریداری شده آن ها از انبار فروشگاه تا محل باربری (واقع در خیابان شوش تهران) ۱۰۰ هزار تومان محاسبه شده و هزینه باربری از تهران تا شهرستان مقصد به صورت پس کرایه ثبت می شود.

زمان ارسال محصولات خریداری شده شما از انبار فروشگاه تا باربری طی همان روز ثبت سفارش و زمان ارسال محصولات خریداری شما از باربری تهران تا باربری شهرستان مقصد حدودا بین ۲ الی ۵ روز می باشد.

 

 

۶- ارسال مخصوص شهرستان ها توسط تیپاکس (مخصوص محصولات غیر حجیم):

در این روش محصولات خریداری شده شما به تیپاکس تحویل داده می شود و بین ۱ الی ۳ روز کاری زمان تحویل محصولات شما خواهد بود.

هزینه ارسال توسط تیپاکس ۸۰ هزار تومان می باشد.

 

۶- ارسال مخصوص شهرستان ها توسط پست (مخصوص محصولات غیر حجیم):

در این روش محصولات خریداری شده شما به پست تحویل داده می شود و بین ۱ الی ۳ روز کاری زمان تحویل محصولات شما خواهد بود.

هزینه ارسال توسط تیپاکس ۵۰ هزار تومان می باشد.

باربری زاهدان شرکت باربری کوثر بار بهترین انتخاب باربری سیستان و ...

 

 

دسته بندی