ویژگی های نایلون حبابدارهای پک باما

نایلون حبابدار های پک باما با کیفیت درجه یک و همچین در ابعاد مختلف ( طول 25 متر تا 75 متر ، عرض 25 سانتی متر تا 150 سانتی متر) بهترین گزینه برای محافظت از وسایل حساس به ضربه و شکستنی شما می باشد.

نایلون حبابدارهای پک باما سه لایه بوده و از لحاظ ابعاد حباب در دو نوع حباب ریز (قطر حباب 10 میلیمتر) و حباب درشت (قطر حباب 22 میلیمتر) عرضه می شود.

نایلون های حباب ریز به منظور بسته بندی لوازم شکستنی، ظروف، کریستال، پایه های مبل و … استفاده می شود اما به علت کیفیت بالای حباب ها میتوان از آن ها در بسته بندی مبلمان، سرویس چوب و لوازم آشپزخانه نیز استفاده نمود.

نایلون های حباب درشت نیز به منظور بسته بندی لوازم سنگین تر از جمله یخچال ساید، تلویزیون، مبلمان و همچنین وسایل گران قیمت و ارزشمند استفاده می شود و در جهت ضربه نخوردن و آسیب نرسیدن به وسایل شما به بهترین نحو عمل میکند.

در حال حاضر نایلون های حباب ریز در ابعاد زیر عرضه می شود:

 • نایلون حبابدار 25 متری در عرض 25 سانتی متر (مختص پایه های مبل و ظروف شکستنی و کریستال)
 • نایلون حبابدار 25 متری در عرض 77 سانتی متر
 • نایلون حبابدار 50 متری در عرض 50 سانتی متر
 • نایلون حبابدار 50 متری در عرض 100 سانتی متر
 • نایلون حبابدار 75 متری در عرض 50 سانتی متر
 • نایلون حبابدار 75 متری در عرض 100 سانتی متر (پرفروش ترین جنس و مناسب همه وسایل از جمله مبلمان)
 • نایلون حبابدار 75 متری در عرض 150 سانتی متر (مختص یخچال ساید و وسایل ارتفاع بلند)

در حال حاضر نایلون حباب درشت فقط در ابعاد 37 متری در عرض 150 سانتی متر  عرضه می شود که در آینده نزدیک با اضافه شدن ابعاد جدید در راستای رفع نیاز شما مشتریان عزیز اقدام میکنیم.

نکته مهم: نایلون حبابدارهای فروشگاه اینترنتی پک باما کیفیت بسیار بالایی داشته و به صورت 100 درصدی تضمین میگردد، در صورتی که رضایت لازم را نداشته باشید، فروشگاه ما امکان مرجوع کردن کالا و همچنین عودت کامل وجه پرداختی را برای شما مشتریان عزیز مهیا کرده است.

خرید نایلون حبابدار

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نه + بیست =

  دسته بندی